Wie zijn wij?

Stichting Survival Neede info@survivalneede.nl
Voorzitter Jan Leuverink voorzitter@survivalneede.nl
Secretariaat Anja Schutten info@survivalneede.nl
Wedstrijdsecretariaat Mark Hondelink inschrijving@survivalneede.nl
Penningmeester Annelies Dijkstra penningmeester@survivalneede.nl
Webmaster Marco van Maanen webmaster@survivalneede.nl
PR Max Arends pr@survivalneede.nl
Werkgroep Parcours Jan Leuverink parcours@survivalneede.nl
Gerrit Meenink
Arjan Schutten
Marco Rohof
Werkgroep Vrijwilligers Irma Blaauboer vrijwilligers@survivalneede.nl
Trudi Meerbeek
Werkgroep Hand en Spandiensten Tom Goldenbeld hand_en_span@survivalneede.nl
Wedstrijdcoördinator Ronald te Velthuis
Werkgroep Sponsoring Rob Dimmendaal sponsoring@survivalneede.nl
Gerbert Wegdam

 

De hierboven genoemde bestuursleden en coördinatoren kunnen rekenen op goede ondersteuning van vele vrijwilligers die in de verschillende werkgroepen werkzaam zijn. Daarnaast zijn er tijdens de bouwdagen en de wedstrijddag nog vele fanatieke vrijwilligers actief om de run tot een succes te maken.

Penningmeester

De Penningmeester van een stichting of vereniging is meestal weinig zichtbaar. Hij of zij werkt achter de schermen. Het doel is om de financiële administratie van de stichting op orde te houden. Dit houdt onder andere in: het overleg met de voorzitter, opstellen van de begroting, het doen van betalingen, het innen van inschrijfgelden van deelnemers, het versturen van rekeningen naar sponsoren en het bijhouden van inkomsten en uitgaven. Dit alles gebeurt uiteraard gedurende het hele jaar, maar de piek ligt net voor en net na de run.

Wedstrijdcoördinator

De wedstrijdcoördinator is de persoon die tijdens de gehele wedstrijd telefonisch bereikbaar is en er voor zorgt dat calamiteiten en andere zaken welke tijdens de wedstrijddag voorkomen bij de
juiste mensen wordt gemeld.